Spolu 28981 firiem
infoFIRMY.sk

Register firiem

 - Hľadať

Zadajte klúčové slovo:

Hlavné Kategórie:

Podkategórie:

Kraj:

Mesto/Obec:

Rozšírené vyhľadávanie Skryť rozšírené vyhľadávanie

Firemné články

Pridať firmu
LPG - Kedy je výhodné naozaj?

LPG - Kedy je výhodné naozaj?

LPG je skratka pre Liquefied Petroleum Gas čo v slovenskom preklade znamená skvapalnený zemný plyn, ktorý sa získava ako „odpad“ vznikajúci spracovaním ropy. Medzi hlavné zložky LPG patrí propán a bután. 

Praha a BMW X6

Praha a BMW X6

Jednalo sa o predĺžený víkendový pobyt, a cestovali sme iba dvaja, čiže v X6 ostalo ešte riadne veľa pľacu. Do kufra sa vmestí 570 litrov batožiny, pričom disponuje ešte s falošným dnom, kam sa dajú ukryť drobnosti, alebo cennosti. Na nevýhodu kufra, a to vysokú nakladaciu hranu, som narazil pri nakladaní tašiek. Tiež sa budete obtierať o nárazník, ak sa veci posunú príliš dozadu k operadlám sedadiel. S vekom kufra si pri manipulácii nemusíte robiť starosti, zaviera sa elektronicky.

Projekt ReŠtart Slovensko

Projekt ReŠtart Slovensko

Nezisková organizácia Centrum pre filantropiu v septembri tohto roku v 2. druhom ročníku projektu ReŠtart Slovensko opäť pomáha spoločnosti riešiť akútne problémy prostredníctvom funkčných webových a mobilných riešení. Centrum pre filantropiu od roku 2002 prispieva k rozvoju občianskej spoločnosti a kultivácii darcovstva na Slovensku. 

Hviezdy ciest na Slovakia Ringu

Hviezdy ciest na Slovakia Ringu

Dnes, keď si chce značka udržať priazeň zákazníka musí mu vyjsť v ústrety s akoukoľvek požiadavkou, a je absolútne jedno, či má nové auto kupované od konkurencie alebo priamo. Zistilo sa, že hoci dnes jazdí majiteľ napríklad na francúzskom aute, do budúcna možno bude uvažovať o nemeckom, a teda sa stáva potenciálnym klientom.

Dacia Logan LPG

Dacia Logan LPG

 Nová generácia Dacie Logan si zachovala základné črty predchádzajúcej generácie. Predovšetkým hovorím o karosérii a jej hlavných líniách. Rozpoznať starú generáciu od novej nie je problém ani pre menej skúseného pozorovateľa. Prednej maske dominuje logo Dacie spolu s výraznými svetlometmi. Koncové svetlá prešli taktiež výraznou modernizáciou. Logan v novej generácii už je po dizajnérskej stránke hodnotnejším vozidlom ak ho porovnáme s prvou generáciou.

6-10 z 11