Spolu 28981 firiem
infoFIRMY.sk

Register firiem

 - Hľadať

Zadajte klúčové slovo:

Hlavné Kategórie:

Podkategórie:

Kraj:

Mesto/Obec:

Rozšírené vyhľadávanie Skryť rozšírené vyhľadávanie

Firemné články

Pridať firmu
Škoda Snow Drive 2014

Škoda Snow Drive 2014

Je jedno, či je povrch klzký od blata, snehu alebo mokrej trávy, ak sa k týmto podmienkam pridá celkom prudké stúpanie, nastupuje k slovu nielen precízna protipreklzová technika, ale aj zručnosti šoféra. Platí tu pravidlo nezastavovať, ak už do kopca, tak s rozbehom a kvalitným pohonom 4×4.Je jedno, či je povrch klzký od blata, snehu alebo mokrej trávy, ak sa k týmto podmienkam pridá celkom prudké stúpanie, nastupuje k slovu nielen precízna protipreklzová technika, ale aj zručnosti šoféra. Platí tu pravidlo nezastavovať, ak už do kopca, tak s rozbehom a kvalitným pohonom 4×4.

Tento ročník sa konal v Demänovskej Doline, hlavný “stan” bol v hoteli Tri studničky (menej ako 10 km na juh od Liptovského Mikuláša smerom na Jasnú). Úroveň hotelových služieb je ohodnotená na 4 hviezdičky. Ponúka veľkú kulinársku reštauráciu, wellness a izby s chatárskym nádychom.

Ako vybaviť stavebné povolenie ?

Ako vybaviť stavebné povolenie ?

Začať so stavbou je možné na základe právoplatného stavebného povolenia. Stavebné povolenie sa vyžaduje pre stavby každého druhu, až na výnimky uvedené v stavebnom zákone. Stavebné povolenie je potrebné aj pre zmenu stavby, nadstavbu, prístavbu či rekonštrukciu. Pre stavebné úpravy sa vyžaduje vtedy, ak ide o úpravy, ktorými sa zasahuje do nosných konštrukcií stavby, mení sa spôsob užívania stavby podstatným spôsobom sa mení vzhľad stavby.

Unikátny dar špičkový sonograf

Unikátny dar špičkový sonograf

Univerzitná nemocnica s poliklinikou – Milosrdní bratia pôsobiaca už 340 rokov v centre Bratislavy, dostala do daru nový, unikátny plne digitalizovaný celotelový ultrazvukový prístroj najvyššej triedy s farebným Dopplerovským mapovaním zn. Aloka ProSound alfa 6, ktorý získala vďaka neobvyklému finančnému daru Ing. Rudolfa Csomora s manželkou. Vedenie nemocnice spolu s darcom nedávno predviedli novinárom jeho používanie v kardiologickej ambulancii.

 

Prvá Čínska automobilka oficiálne na Slovensku

Prvá Čínska automobilka oficiálne na Slovensku

 Spoločnosť Qoros Auto Co. Ltd. bola založená len v roku 2007 a závod sa práve dostavuje v Čínskom meste Changshu, čo je len dve hodiny autom od Šanghaja. Zatiaľ dokáže pokryť výrobnú kapacitu 150 000 vozidiel ročne, avšak do budúcna zvládne 350 000.

Chrbát musí mať pevné nervy

Chrbát musí mať pevné nervy

 Až 9 z 10 Slovákov trápia bolesti chrbta. Toto je výsledok prieskumu, ktorý v septembri vrámci Týždňa zdravého chrbta realizovala Slovenská spoločnosť všeobecného praktického lekárstva SLS v ambulanciách svojich členov. Dotazník vypĺňali náhodní pacienti bez ohľadu na to, s akým problémom prišli k ekárovi. Bolesti chrbta sú jasným signálom organizmu, že dlhodobo a systematicky robíme niečo nesprávne. Cvičenie a zdravý životný štýl častokrát nestačia. Bolesť chrbta sa vracia aj v dôsledku poškodenia nervov, ktorým pri regenerácii môže pomôcť vzácne trio vitamínov B.

 

1-5 z 11